no-img

Mitkey | کلید صنعت معدن تجارت
آگهی های ویژه
گزارش مشکل آگهی
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

گروه مپنا
آگوست 15, 2022

گروه مپنا


موضوع فعالیت شرکت:

طراحی و احداث نیروگاه های حرارتی، اجرای پروژه های نفت و گاز و حمل و نقل ریلی

استان:

تهران – Tehran

آدرس:

تهران، بلوارمیرداماد، نبش خیابان کجور، شماره ۲۳۱

021 – 23 15 10 01 – 2 ، 021 – 81 98 10 01 – 2:تلفن

021 – 22 90 85 97 – 98:فاکس

توضیحات بیشتر:

مپنا، یک بنگاه اقتصادی ایرانی است که به همراه ۴۱ شرکت زیرمجموعه خود، تحت عنوان “شرکت گروه مپنا” در زمینه توسعه و ساخت نیروگاه‌های حرارتی، همچنین اجرای پروژه‌های نفت و گاز و حمل و نقل ریلی، به صورت پیمانکار اجرایی کلید در دست (EPC) و سرمایه‌گذاری خصوصی (IPP) فعالیت می‌کند.
حوزه های اصلی کسب و کار مپنا :
– صنعت نیرو : صنعت کلیدی و راهبردی نیرو یکی از حوزه‌های اصلی و آغازین فعالیت گروه مپنا را تشکیل می‌دهد. گروه مپنا در این حوزه، از جمله شرکتهای پیشرو ایرانی به شمار می‌رود که در زمینه‌های متنوع آن نظیر انتقال دانش فنی و ساخت تجهیزات اصلی نیروگاههای حرارتی، مدیریت و اجرای پروژه، سرمایه ­گذاری و … از توانمندی و قابلیت‌های منحصر به فردی برخوردار است. تمامی این دستاوردها، حاصل تجربه متخصصان ایرانی است که در مدت زمانی کمتر از دو دهه محقق شده‌اند.
– صنعت نفت و گاز : با تکیه بر تجربیات چشمگیر گروه مپنا در عرصه پروژه های نیروگاهی کشور و اجرای پروژه های بزرگ و موفق ملی در سطح کشور، عزم راسخ این شرکت جهت بکارگیری پیشینه ممتاز و توانمندیهای بالای خود در صنایع نفت و گاز دو چندان شد که با توجه به توانمندی های تکنولوژیکی و بهره جویی از سیستم های نوین مدیریتی، با حضور در صنعت نفت و گاز گامی نوین در راستای توسعه و تعالی صنعت کشور بردارد.
پیرو تمرکز مدیریت مپنا بر توسعه فعالیت های این شرکت در حوزه نفت و گاز و کسب سهم قابل توجهی از بازار داخلی این صنعت در کشور، بخش نفت و گاز اکنون یکی از حوزه های قابل توجه کسب و کار در مپنا محسوب می گردد.
– حمل و نقل ریلی : ورود مپنا به صنعت حمل و نقل ریلی، با هدف توسعه زیرساختی و فراگیر این صنعت در ایران صورت پذیرفت. رویدادی که در سایر صنایع نیز با همین رویکرد و با سرمایه‌گذاری‌های کلان چند بعدی صورت گرفته است. سرمایه‌گذاری در چنین ابعادی، نشان از رشد تقاضا در این عرصه و ضرورت انجام اقدامات زیربنایی دارد.
در پاسخ به سیاستهای کلان توسعه شبکه و ناوگان ریلی ایران، مپنا در بدو ورود خود به این صنعت، با رویکردی مثبت و دوراندیشانه و با تکیه بر تجارب و سوابق خود، قدم برداشت و اینک پس از گذشت کوتاه زمانی، به یکی از فعالان جدی و مطرح این حوزه تبدیل شده است. در حال حاضر، چشم‌انداز فعالیت بخش ریلی مپنا، بازار داخل کشور است که با رشد خود در آینده، وارد بازارهای هدف خارج از کشور نیز خواهد شد.ads

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *